Ruszyły przygotowania do 39. edycji festiwalu

Znamy już datę tegorocznych Pyrzyckich Spotkań z Folklorem. To największa impreza związana z folklorem, która cyklicznie odbywa się na terenie Pomorza Zachodniego.

W tym roku pyrzycki festiwal odbędzie się w dniach 28-30 czerwca. To będą trzy dni wspaniałej zabawy. Atrakcji nie zabraknie – zapewniamy. Wzorem ubiegłego roku, scena zostanie zbudowana w ciągu ulicy Kilińskiego, pomiędzy zabytkowymi murami miejskimi. Tym samym będziemy łączyli kulturę z dziedzictwem historycznym.

Główne wydarzenia będą się odbywały właśnie na wspominanej scenie, natomiast w parku przy Pyrzyckim Domu Kultury planujemy stworzenie strefy relaksu. W 2018 roku znajdowało się tutaj stoisko edukacyjne Lasów Państwowych, kontener sztuki, w którym odbywało się m.in. plecenie tradycyjnych warkoczy, były zajęcia taneczne, plastyczne, rękodzielnicze, czy też wreszcie można było skorzystać z leżaków i zwyczajnie odpocząć.

Jak będzie wyglądała tegoroczna strefa relaksu? Zapewniamy, że będzie równie imponująco, ale na szczegóły trzeba jeszcze trochę poczekać.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz facebokowego fan page`a, będziemy na bieżąco informować o postępach przygotowań do festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *