Na Festiwal Zaprasza…

Nasz najlepszy Duch – zaprasza na 40. MF Pyrzyckie Spotkania z Folklorem / Pyrzyce Meetings with Folklore i Pomorze Zachodnie rzecz jasna. Wybitny znawca folkloru, zawsze w góralskim stroju i zapowiedzią w gwarze tego regionu, aktor w: Plebanii, Marszałku Piłsudskim, Wyroku na Franciszka Kłosa, związany z teatrami w Koszalinie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu. Tym razem zaprasza na nasze 40. Pyrzyckie Spotkania z Folklorem, które zgodził się w części poprowadzić. Pamiętajmy cytując słowa Staszka – „i w tej inności, różnorodności – jest je sieła, jest je jedność” (!)

Na festiwal zaprasza: Pomorze Zachodnie / #PomorzeZachodnie Mecenat/Sponsor: @Zarząd Morskich Portów Szczecin I Świnoujście S.A, Bank PKO BP, Totalizator Sportowy , Backer OBR, Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o., Geotermia Pyrzyce Spółka z o.o., Felds’t Polska, Konstalbud, BSHaus, Enea Oświetlenie, Toyota Kozłowski/ Toyota Dostawcze Szczecin

40. Pyrzyckie Spotkania z Folklorem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Montaż: Maksymilian Świergul/Rafał Roguszka/Pyrzycki Dom Kultury

Partnerem Festiwalu Pyrzyckie Spotkania z Folklorem jest #PomorzeZachodnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *