Baltic Neopolis Orchestra na deskach sceny PDK

Wczoraj naszą scenę rozgrzał Baltic Neopolis Orchestra. Artyści zaprosili nas w podróż po folklorystycznej Europie. Publiczność rozpłynęła się w dźwiękach z takich regionów jak Węgry, Niemcy, Włochy, Rumunia oraz Polska. Utwory Brahmsa, Bartoka, Dinicu, Kilara i Montiego falowały po auli w mistrzowskim wykonaniu quartetu:

Emanuel Salvador-skrzypce I,

Łukasz Górewicz-skrzypce II,

Emilia Groch Salwador-altówka

Piotr Więcław-wiolonczela.

Perfekcyjne rozpoczęcie 40. Pyrzyckich Spotkań z Folklorem.PROGRAM NA DZIŚ!Na koncert i festiwal zaprasza: Pomorze Zachodnie #PomorzeZachodnieMecenas koncertu: Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.Geotermia Pyrzyce Spółka z o.o. Mecenat/Sponsor: Zarząd Morskich Portów Szczecin I Świnoujście S.A ,PKO Bank Polski, Totalizator Sportowy , Backer OBR, Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.., Geotermia Pyrzyce Spółka z o.o.., Felds’t Polska, Konstalbud, BSHaus, Enea Oświetlenie, Toyota Kozłowski/ Toyota Dostawcze Szczecin

40. Pyrzyckie Spotkania z Folklorem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *