Aktualności

Ważna informacja:

W związku z aktualną, nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia, PYRZYCKI DOM KULTURY informuje, że kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników – 40. edycja Międzynarodowego Festiwalu Pyrzyckich Spotkań z Folklorem, nie zostanie zrealizowana w bieżącym 2020 roku, ale zostaje przeniesiona na rok następny.

Organizatorzy planują zorganizowanie Festiwalu w dniach 25 – 27 czerwca 2021 r. a jego uczestnikami pozostaną zespoły, które zostały zakwalifikowane i zaproszone do udziału w tegorocznym wydarzeniu. O szczegółach i przebiegu przygotowań będziemy informować na bieżąco poprzez nasze kanały informacyjno-promocyjne. Zapraszamy również do kontaktu z koordynatorem festiwalu pod adresem folkfestivalpyrzyce@gmail.com

Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które zadeklarowały chęć uczestnictwa i współpracy przy 40. edycji Festiwalu. Jednocześnie poświęciły swój czas, włożyły wysiłek i wykonały liczne prace i działania w celu jego organizacji. Pełni nadziei liczymy na kontynuację tej niezwykłej współpracy i spotkania się na festiwalowych wydarzeniach w roku 2021!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *