1 edycja Grand Prix dla par tanecznych i tancerzy indywidualnych

Wyniki konkursu 1. GRAND PRIX dla par tanecznych i tancerzy indywidualnych. Za stołem jurorskim zasiadły: Anna Bajon, Maria Szupiluk i Eliza Karwowska. Panie oceniały układ choreograficzny, technikę tańca i ogólny wyraz artystyczny. Po wnikliwej analizie i burzliwej dyskusji ostatecznie postanowiły wyróżnić następujące pary: Marlena Bryczkowska i Artur Kotwas – Zespół Pieśni i Tańca POLICZANIE, Wiktoria Terelak i Kacper Stawiarski – Zespół Pieśni i Tańca PYRZYCE, Hanna Koszarek, Patryk Wróbel, Katarzyna Głód i Adam Buc – Zespół Góralski MALI WIYRCHOWIANIE. 3 miejsce i brązowa statuetka 1. GRAND PRIX trafiła na ręce Marii Piasek i Marka Makowskiego z Zespołu Tańca Ludowego MALI GORZOWIACY, 2 miejsce i srebrna statuetka wędruje do Niny Dragaj i Abdolla Shuki z Zespołu SHKA AGIMI z KOSOWA. Zdobywcą 1 miejsca i złotej statuetki 1. GRAND PRIX par tanecznych i tancerzy indywidualnych zostaje para Aleksandra Ostrowska i Aleksander Matykiewicz z Zespolu Tańca Ludowego MALI GORZOWIACY. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Sponsorzy Festiwalu: Gaz-system, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, Feldt`s Poland, Bank PKO BP, Backer OBR, Geotermia Pyrzyce, BSHaus , Enea Oświetlenie, Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne, Mlekovita.

41. Pyrzyckie Spotkania z Folklorem dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *